Perjungti į mobilią svetainės versiją Perjungti į pilną svetainės versiją
Pasidalinti Uždaryti

Sveikos avalynės parinkimas (nemokamas perkant avalynę)

Nemokamas
Sveikos avalynės parinkimas Jūsų pėdai!
Testas vykdomas 4active sveikatingumo centre, www.4active.lt

Į tyrimą reikia atvykti prieš 5 minutes, kad spėtumėte persirengti į sportinę - bėgimo aprangą. Tyrimas atliekamas su trumpa apranga, basomis, kad galima būtų matyti nuogas kojas iki kelių, ir pačius kelius. Tyrimas atliekamas per maždaug 30 minučių.
Tyrimo metu ant kojų yra užpaišomi vandeniu nuplaunami žymėjimai, kurie yra filmuojami aukšto dažnumo video kameromis.
Jeigu tyrimas atleikamas tik konsultacijai, kokio tipo avalynė Jums tinkama, be batų pirkimo pas mus - tyrimas kainuoja 30 €, perkant avalynę pas mus - tyrimas nemokamas + su įsigyta avalyne daromas dar vienas filmavimas, kad patikrinti, ar avalynė tikrai atitinka Jūsų pėdą ir bėgimo stilių.

Sveikos avalynės parinkimo tyrimas atliekamas 30 min. Jeigu reikalingas papildomas tyrimas (pvz. senos avalynės tyrimas, tyrimas iki dubens, tyrimas iki stuburo viršaus, - jis atliekas už papildomą įkainį (žr. kitus tyrimus tarp mūsų paslaugų), bet gali būti atliekamas tik kitu rezervuotu laiku, nebent laboratorijoje yra laisvo laiko tokiam tyrimui atlikti iš karto.
Jeigu užsiregistravote ir negalite atvykti į tyrimą, prašome internetu anuliuoti savo rezervavimą (nemokamai galima anuliuoti likus 2 valandos iki tyrimo), vėliau anuliuojant arba neatvykus į tyrimą - sekančio užsiregistravimo metu privaloma mokėti 30 € mokestį.

Jeigu ištyrus klientą tarp sandėlyje esamos avalynės nėra tinkamos klientui avalynės (dydis, spalva ar tipas), avalynė užsakoma iš Vokietijos sandėlių ir atkeliauja per 2-3 savaites. Pirkimo užstatas - 30€.

Informacija telefonu: +370-698-24263
Ryte Popiet Vakare
Jul 13 Monday 0 0 4 Laisvi laikai
Jul 15 Wednesday 4 Laisvi laikai 12 Laisvi laikai 4 Laisvi laikai
Jul 16 Thursday 12 Laisvi laikai 20 Laisvi laikai 12 Laisvi laikai
Jul 17 Friday 6 Laisvi laikai 12 Laisvi laikai 4 Laisvi laikai
Jul 18 Saturday 10 Laisvi laikai 2 Laisvi laikai 0