Perjungti į mobilią svetainės versiją Perjungti į pilną svetainės versiją
Pasidalinti Uždaryti

Sveikos avalynės parinkimas (nemokamas perkant avalynę)

Nemokamas
Sveikos avalynės parinkimas Jūsų pėdai!
Testas vykdomas Vilniuje, Lengvosios atletikos manieže Žemaitės g. 6.
Įeiti į maniežą galite iš Žemaitės gatvės pusės (užrašas Kūno kultūros departamentas) arba vidinės parkavimo aikštelės - pravažiavus parkavimo aikštelę šalia Departamento yra posūkis kairėn ir žemyn link vidinės parkavimo aikštelės.
Manieže įėjus galite paklausti prie staliuko budinčio kur atliekami 4active tyrimai arba yra TRX treniruočių salė.

Į tyrimą reikia atvykti prieš 5 minutes, kad spėtumėte persirengti į sportinę - bėgimo aprangą. Tyrimas atliekamas su trumpa apranga, basomis, kad galima būtų matyti nuogas kojas iki kelių, ir pačius kelius. Tyrimas atliekamas per maždaug 30 minučių.
Tyrimo metu ant kojų yra užpaišomi vandeniu nuplaunami žymėjimai, kurie yra filmuojami aukšto dažnumo video kameromis.
Jeigu tyrimas atleikamas tik konsultacijai, kokio tipo avalynė Jums tinkama, be batų pirkimo pas mus - tyrimas kainuoja 30 €, perkant avalynę pas mus - tyrimas nemokamas + su įsigyta avalyne daromas dar vienas filmavimas, kad patikrinti, ar avalynė tikrai atitinka Jūsų pėdą ir bėgimo stilių.

Sveikos avalynės parinkimo tyrimas atliekamas 30 min. Jeigu reikalingas papildomas tyrimas (pvz. senos avalynės tyrimas, tyrimas iki dubens, tyrimas iki stuburo viršaus, kelių judesio tyrimas- jis atliekas už papildomą įkainį (žr. kitus tyrimus tarp mūsų paslaugų), bet gali būti atliekamas tik kitu rezervuotu laiku, nebent laboratorijoje yra laisvo laiko tokiam tyrimui atlikti iš karto.
Jeigu užsiregistravote ir negalite atvykti į tyrimą, prašome internetu anuliuoti savo rezervavimą (nemokamai galima anuliuoti likus 2 valandos iki tyrimo), vėliau anuliuojant arba neatvykus į tyrimą - sekančio užsiregistravimo metu privaloma mokėti 30 € mokestį.

Jeigu ištyrus klientą tarp sandėlyje esamos avalynės nėra tinkamos klientui avalynės (dydis, spalva ar tipas), avalynė užsakoma iš Vokietijos sandėlių ir atkeliauja per 2-3 savaites. Pirkimo užstatas - 30€.

Informacija telefonu: +370-698-24263

Kad pamatyti galimus susitikimų laikus, pasirinkite vietovę

Judesio tyrimai, batelių parinkimas, parduotuvė ir treniruotės: Vilnius, Lengvosios atl. maniežas Žemaitės g.6 Šiandien galimi apsilankymai

Grupinės ir asmeninės treniruotės: 4active studija Švitrigailos g. 40b

Judesio analizės tyrimai ir treniruotės Kaune, Kuršių klinikoje