Perjungti į mobilią svetainės versiją Perjungti į pilną svetainės versiją
Pasidalinti Uždaryti

"Tigro" bėgimo technikos kursas, sveika technika

€50Kad užsiregistruoti, reikia apmokėjimo
"Tigro" bėgimo technikos kursai norintiems išmoksti sveikai ir be traumų bėgti, išnaudojant visas kūno potencines savybes.
Kursai skirti ir paaugliui, norinčiam patobulinti savo sportinius judesius, taip ir senjorui, kuris tikisi ilgų bėgimo kilometrų.
Kelių ir kūno saugojimo technika yra pritaikyta ir jaunam ir senam, suprantama ir per 4 treniruotes pilnai įvaldoma.Visos treniruotės yra filmuojamos ir kartu analizuojamos klaidos ir pasiekimai, prieš treniruotę atliekami dinaminiai apšilimo pratimai, po treniruotės - teisingi atpalaidavimo pratimai.
Po kursų galėsite pilnai ir ramiai bėgti sau tinkamus kilometrus ir miško ir plento takeliais, su bateliais ar be jų, nes raumenys bus pasiruošę teisingai priimti bėgimo apkrovas.

Kursas susideda iš 4 treniruočių mažose grupėse. Kaina už visą 4 treniruočių kursą.

Kursas susideda iš 4 treniruočių mažose grupėse.
1 asmeniui kaina 4 treniruotėms 50€.
Kai neturite Paypal sąskaitos apmokėjimui, praneškite tel. sms 869824263 arba emailu vilmantas@4active.lt apie savo norą registruotis (nurodykite vardą pavardę ir telefoną/emailą) į kursą ir galite sumokėti momentiniu mokėjimu per Paysera, Revolut abonentui 869824263. Antram šeimos nariui - speciali kurso kaina tik 30€.
p.s. jeigu domitės savo vaiko bėgimo mokymu labai labai siūlau dėl sūnaus motyvacijos ir mamai, tėčiui dalyvauti treniruotėje kartu, nes vaiko motyvacijos lygmuo tada yra 2 kartus didesnis, plius saugumas padidėja, todėl rezultatai tikrai žymiai greičiau auga :) mamos ar/ir tėčiams (t.y. antram trečiam šeimos nariui tada kursas ne 50€, bet tik 30€ kainuoja, ir plius patys išmoksite saugiai bėgti :)).
____________________________________________________________________


Nėra būsimų renginių tvarkaraščio