Perjungti į mobilią svetainės versiją Perjungti į pilną svetainės versiją
Pasidalinti Uždaryti

Greičio ir fiz. parengimo treniruotė jaunimui (9-14 m.)

€10 už klasės programąNuo €7 už apsilankymą su Jaunojo sportininko 10 treniruočių abonementas abonementuUžsiregistravimui nereikia apmokėjimo Parodyti visas kainas
Vieno apsilankymo kaina €10
Kartiniai abonementai
Jaunojo sportininko 10 treniruočių abonementas €70 • 10 visits • Jaunojo sportininko (10-15 m.) treniruotėje tobuliname raumenų, centrinės nervų sistemos, koordinacijos veiklas, kurios reikalingos futbolo, krepšinio, rankinio judesiams;

Skirtingos treniruočių programos paremtos jaunųjų sportininkų brendimo laikotarpiu, todėl skirtingai parinkti koordinacijos, logikos, fizinio stiprinimo ir lankstumo pratimai.
  • treniruojama efektyvaus ir saugaus bėgimo technikos su pagrindiniu akcentu- traumų prevencija; Antrinis tikslas – greičio ugdymas su tinkama laikysena, Trečias tikslas – energiją tausojantis judesys, optimaliai išnaudojant natūralius raumenų judesius.
  • treniruotės filmuojamos ir video naudojami individualiam technikos ir programų tobulinimui;
  • Būtina užsiregistruoti į kiekvieną treniruotę atskirai elektroniniu būdu per šią sistemą.
Norėdami pritaikyti Jūsų klubo/akademijos/mokyklos nuolaidos kodą, įveskite jį apmokėjimo puslapyje. Nuolaidos Kodą galite sužinoti pas savo trenerį arba atvykus į treniruotę pateikite Klubo nario dokumentą, kad galėtume priimti apmokėjimą grynais.Mėnesiniai abonementai
1 mėnesio 4active diržų + HiiT treniruočių abonementas €50 • Neribojami apsilankymai 1 month • Lanksčiai sportuok visą mėnesį. Neribotas apsilankymų kiekis visą mėnesį - Tavo kūnas padėkos už puikų mėnesį!
Pajusk malonumą sportuoti pagal savo poreikius, pajus galimybę sau nustatyti tinkamą grafiką!
Jaunojo sportininko 1 mėnesio abonementas €50 • Neribojami apsilankymai 1 month • Visą mėnesį sportuok pagal savo poreikius Jaunojo sportininko greičio ir fizinio ugdymo treniruotėse.
3 mėnesių abonementas 4active grupiniuose užsiėmimuose €120 • Neribojami apsilankymai 3 months • 3 mėnesių abonementas - tai Jūsų tramplynas į sveiką gyvenseną, tvirtą kūną ir dailias formas!!!
Garantuojame rezultatų pasiekimą lankant kas antrą-trečią dieną!

Pirmą mėnesį susipažįstama su nejudriais raumenimis ir juos pradedame judinti. Treneris padeda atlikti pratimus teisingai ir efektyviai.
Jau po pirmo mėnesio suprasite, kad kūnas mėgsta didesnes ar mažesnes apkrovas, kurie raumenys silpni, o kurie stipresni.
Antrą...
4active - specializuotos treniruotės greičio technikai ugdyti iki pasaulinio lygio.
Formuojami tinkami raumenys, ugdomi reikalingi nerviniai impulsai, automatizuojami judesiai efektyviam (mažiausiai naudojantys energijos) judesiui suformuoti.
Kiekvienas dalyvaujantis bus supažindintas ir išmokintas efektyviam greičiui judesių.
Rekomenduojamas kursas - min 4 savaitės po 2 treniruotes, kad judesys būtų automatizuotas, o raumenys pritaikyti teisingam judesių atlikimui.
4active - subalansuotas judesys greičio technikai! Unikali patvirtinta metodologija pagrįsta judesių analize ir naujausiais moksliniais tyrimais.


Treniruotės skirtos visų sporto šakų jaunuoliams, kurie nori sustiprėti, įgyti stabilumo ir greitumo raumenų ir teisingos bėgimo technikos.

Sąrašas
Diena
Savaitė
Mėnuo